Świadome sny w telewizji | Świadome Śnienie ;

Świadome sny w telewizji

Niedawno miałem okazję wystąpić w telewizji internetowej ITVL i poopowiadać trochę o świadomym śnieniu. Tym razem był to trochę dłuższy wywiad. Zapraszam do obejrzenia.

Link do oficjalnego wideo:

Artur Wójtowicz i świadome śnienie w ITVL

Artur Wójtowicz 

9 komentarze(y)

 1. Dawid pisze:

  Wiem, że masz webinary i spotkania w telewizji, ale zrób artykuł o świadomym śnieniu.

  • Mateusz pisze:

   W pełni zgadzam wie z Davidem. Na pewno nie wyczerpałeś tematu. Nawet jak ponowisz temat, ale pokażesz go z innej perspektywy nie speszy to czytelników!

   • Artur Wójtowicz pisze:

    Nagrywaliśmy ten materiał przez ponad 1,5 godziny, z czego prawie przez cały czas mówiłem. Wideo przedstawia tylko mały fragment mojej wypowiedzi, więc zgadzam się, że te kilka minut nie wyczerpują tematu. Napiszę jeszcze o tym artykuł i wpomnę o wszystkim co najważniejsze i co zostało pominięte.

  • MrNalewa pisze:

   W pełni zgadzam się z kolegą. Jak już wstawiać te wywiady i webinary to upchać je gdzieś, a artykuły dawać jak poprzednio, co 8-10 dni ;)

   • Konrad pisze:

    Zgadzam się z osobami powyżej. Wywiady są ciekawe ale zwykle mówisz w nich coś o czym pisałeś w jakimś artykule. Oczekuje jakiś nowych ciekawych artykułów . Fajnie by było jak byś napisał jak indukować sny ( ja czytając troche na innych stronach mam problem bo jak skupiam sie na temacie to nie moge uzyc techniki do pamietania snu i nie wiem czy to była udana indukcja czy nie ) albo o zwiekszaniu kontroli ld bo chyba takiego artykułu nie było. Mógłbyś też dodac cos do tematu o OOBE lub sprawdzic nowe techniki np. FILD, ADA.

 2. Andrew91 pisze:

  Dowaliłeś o kosmitach ;d Dobrze, że występujesz w tv i internecie w wywiadach o świadomych snach, nie wiem czy ktoś oprócz Ciebie jeszcze występuje publicznie w tym temacie. Niedługo będziesz całkiem dobrze rozpoznawalny również poza internetem :)

 3. szymon pisze:

  Powiem to tak : świadome sny zmieniają życie … I to bardzo :) <—-(pozytywnie oczywiscie)
  bo chodzi o pewnosc ciebie ktorej w rzeczywistosci nam brakuje . ćwicze od roku ale bardzo … leniwie ( więcej nie potrzebuje ) miałem 8 ld nie stosując żadnych specjalnych technik . Artur dzięki , pomogłeś mi zmienic moje życie na lepsze .

 4. Karolus (Karol) pisze:

  Fajnie, że tak mówisz i popularyzujesz świadome śnienie, naprawdę fajnie. Obejrzałem tylko początek – wypadłeś bardzo świetnie. Czemu nie oglądałem dalej? – No cóż, przez ten “naukowy bełkot” typu mózg to, mózg tamto. W każdym bądź razie – doskonale, oby tak dalej. :)

 5. Dawid pisze:

  Panie Arturze liczę na to, że spotkanie które odbyło się 29 czerwca nie będzię spotkaniem ostatnim, piszę tutaj iż jest to najświeższy artykuł, a wielu liczy na jeszcze jedną szansę zobaczenia sie z Tobą :)!

Zostaw odpowiedź

Imię (wymagane):

E-mail (wymagane):

Strona www: