3 niezwykłe filmy, które zmienią Twoje postrzeganie świata | Świadome Śnienie ;

3 niezwykłe filmy, które zmienią Twoje postrzeganie świata

Dzisiaj udostępniam trzy naprawdę wyjątkowo ciekawe filmy. Chociaż każdy z nich ma prawie 1 h długości, to nie mogłem się oderwać od oglądania. Musisz je zobaczyć.

Filmy, które dodałem można zebrać we wspólny tytuł: ?Potęga ludzkiego umysłu?. Każdy z nich porusza trochę inne zagadnienia, ale całość jest genialna. Zawarta tutaj wiedza może być wykorzystana do zwiększenia liczby świadomych snów. Wystarczy umiejętnie ją zastosować.

Pierwszy film porusza kwestię wpływu naszych myśli na nasze ciało, i co za tym idzie, na nasze zdrowie. To wideo nawiązuje do poprzedniego artykułu: Uzdrawianie we śnie.

Drugie nagranie dotyczy naszego szóstego zmysłu i poprzednich wcieleń (zobaczysz chłopca, który pamięta swoje wcześniejsze życie ? mocne!)

Trzeci film jest o NDE (Near Death Experience), czyli o doświadczeniach z pogranicza śmierci. To dyskusja na temat świadomości i duszy (ducha) człowieka.

Wszystkie informacje są przebadane naukowo i stanowią relację prawdziwych osób.

Naprawdę gorąco polecam.

Wideo 1

Wideo 2

Wideo 3

Jeśli nie masz czasu, aby obejrzeć wszystkie filmy po kolei ? zobacz chociaż 10 minut pierwszego nagrania. To Cię wciągnie. Zobaczysz.

Artur Wójtowicz

11 komentarze(y)

 1. Artur pisze:

  Naprawdę ciekawe filmy oglądałem wszystkie i jeszcze mógłbym oglądać ;D

 2. Artur pisze:

  Minęło niecałe 10 minut od oglądania i bardzo podobają mi się takie filmy, dzięki za wrzucenie Arturze.

 3. Krzysiek pisze:

  Niesamowite! :D 3 dni temu obejrzałem pierwszą cześć szukając dobrego dokumentu. Zdumiony jestem jego treścią, więc dzięki za email z pozostałymi dwoma.

  Pozdrawiam!

 4. Iza pisze:

  Trochę nie na temat, ale ostatnio czytałam o technice CAT.
  I pomyślałam, czy nie można by tak z drzemkami?
  Np. przez kilka dni od 15 do 16:00 robić TR-y, a potem nagle, pewnego dnia, zasnąć o tej porze? Czy to może zadziałać, czy nie bardzo? Proszę o odpowiedź.~

 5. Dawid pisze:

  Czy w pana kursie można zapłacić formą płatności PayPal? Jestem naprawdę zdesperowany na te sny.

  • Dawid pisze:

   I mam jeszcze jedno pytanie. Świadome sny trwają zazwyczaj po kilka minut jednak słyszałem o przypadkach, w których te sny trwają u ludzi po parę godzin! I to prawie codziennie. Zwłaszcza, że faza REM trwa od kilku do kilkunastu minut. Można przytoczyć temat takiego giga snu?

   • Artur Wójtowicz pisze:

    Świadome sny nie mogą trwać parę godzin. Możemy mieć za to wrażenie, że trwają tak długo, ponieważ działają na zasadzie filmu. Gdy oglądamy film przez 10 minut, możemy poznać pół życia bohatera. Zawdzięczamy to urywkom akcji, które sami składamy w logiczną całość.

  • Artur Wójtowicz pisze:

   Tak.

  • Monika pisze:

   Desperacja, to nie jest dobry kompan, raczej ciekawości się chwyć. Czytaj o tym dużo, najlepiej wieczorem. Polecam test rzeczywistości – spoglądanie na dłoń – jeżeli jest jakaś dziwna, np. ma 10 palców, to sen! Test rzeczywistości trzeba robić co jakiś czas w ciągu dnia, aż w końcu w czasie snu też przypomnimy sobie o tym teście.

 6. Paweł pisze:

  W drugiej części na początku i w 3 części około 20 minuty występuje ta sama kobieta, ta to dopiero ma ciekawe życie :P

 7. Sukitte iinayo pisze:

  Śmierć kliniczna, a ta prawdziwa śmierć to nie to samo. Prawdziwa śmierć jest nieodwracalna. Na takich historiach osób, które były w stanie śmierci klinicznej i je wyciągnięto tylko zarabiają media…

Zostaw odpowiedź

Imię (wymagane):

E-mail (wymagane):

Strona www: