O mnie

Artur WójtowiczCześć! Rozpiera mnie energia, bo właśnie obudziłem się ze świadomego snu! W tym przypływie pozytywnych emocji postanowiłem podzielić się z Tobą pewną niezwykłą historią. Historią, która sprawiła, że moje życie zmieniło się w fantastyczną przygodę. Opowiem Ci kilka słów o sobie. Pozwól więc, aby mój entuzjazm wyraził się w niewielu słowach, bo bardziej interesujesz mnie Ty sam i Twoje potrzeby.

Jak to się zaczęło?

Będąc nastolatkiem doświadczyłem świadomego snu po raz pierwszy. Było to naprawdę niesamowite przeżycie, które jak się potem okazało, miało duży wpływ na moje dalsze losy. Zainteresowałem się tym zjawiskiem, ale nie posiadałem dostępu do potrzebnej wiedzy, aby pogłębić ten temat. A niestety nie miałem wtedy Internetu… Czekałem więc na lepsze czasy…

Ponownie zetknąłem się ze świadomymi snami mając 17-18 lat. Natrafiłem przez przypadek na stronę internetową, gdzie został poruszony ten temat. Przypomniałem sobie, że dokładnie coś takiego przytrafiło mi się wiele lat temu. Od tamtej pory zacząłem szukać wszystkich możliwych informacji dotyczących świadomego śnienia. Przeglądałem fora, filmiki, strony, artykuły, książki itd. Co prawda, chociaż poznałem bardzo wiele technik to jakoś żadna na mnie nie działała…

Jednak to mnie nie zniechęciło. Chciałem mieć świadome sny, bo dla mnie oznaczały one wolność. Gdy pierwszy raz latałem we śnie czułem się niesamowicie. Nigdy nie wygasło we mnie pragnienie świadomego śnienia. Chociaż wielokrotnie ten płomień gasł – to po lekkim podmuchu wszystko znów się rozpalało. Wiedziałem, że jeśli się nie poddam w końcu mi się uda.

Sukces

Tak też się stało. Ostatecznie zacząłem osiągać świadome sny prawie codziennie. Założyłem stronę, którą właśnie czytasz i zapoczątkowałem dzielenie się moimi przemyśleniami z innymi. Pragnąłem popularyzować świadome śnienie w Polsce, tak aby więcej osób miało szansę doświadczyć tego niesamowitego zjawiska. Każdy na to zasługuje.

Aby ułatwić innym przeżycie świadomego snu, stworzyłem kilka kursów uczących jak tego dokonać. Są to między innymi: MINI Kurs Świadomego Śnienia, Generator Świadomych Snów i kurs WILD. Cieszą się one dużym zainteresowaniem. Obecnie korzysta z nich kilka tysięcy osób.

Telewizja

Miałem też okazję wystąpić w telewizji TVP1 w programie młodzieżowym LOL.

Jeśli chcesz obejrzeć pełny odcinek na oficjalnej stronie telewizji, zobacz – Artur Wójtowicz w LOL’u.

Gazeta

Pojawiłem się też w gazecie Polska The Times (Nr 102 z dnia 24.12.2012).

Szkolenia

Prowadzę także szkolenia na żywo oraz indywidualne coachingi. Fragment jednego ze szkoleń możesz obejrzeć poniżej.

Świadome sny mogą zmienić życie. Moje zmieniły. Wierzę, że Tobie także pomogą. Mam nadzieję, że będziemy mogli się kiedyś zobaczyć na szkoleniu lub chociaż skontaktować mailowo.

Zapraszam do dalszej lektury mojej strony. Trzymaj się i świadomych snów!

Artur Wójtowicz

PS. Zobacz także moją stronę na temat rozwoju osobistego – Wizjoner.org
PS 2. Aktualnie prowadzę firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz:
Miliart Studio – projektowanie wnętrz Lublin

 

Kurs Świadomego Śnienia


O autorze strony

Artur Wójtowicz świadome śnienie

Witaj na mojej stronie! 

Zajmuję się świadomymi snami od wielu lat i miałem szansę doświadczyć już setek z nich. 

Myślę, że każdy powinnen choć raz w życiu przeżyć tę fantastyczną przygodę!

Przejrzyj tę stronę, aby dowiedzieć się więcej o świadomych snach i samemu zacząć świadomie śnić! 

Artur Wójtowicz

Wystąpienie w TV


Dołącz do nas