Śniący jasnowidz | Świadome Śnienie ;

Śniący jasnowidz

Ostatnio przeglądałem moje materiały dotyczące świadomych snów, które zgromadziłem na przestrzeni lat. Dokopałem się do bardzo ciekawego filmiku, który jest na tyle intrygujący, że postanowiłem umieścić go na stronie.

Jest to wideo z serii ?Supermocni? z programu Discovery. Opowiada historię człowieka, który za pomocą świadomych snów potrafi przepowiadać przyszłość. Materiał warty obejrzenia.

Myślę, że to wideo ujawnia pewien ukryty potencjał świadomych snów. Czy możemy dzięki nim uzyskać wgląd w przyszłe wydarzenia? A może to wszystko jest wynikiem naciągania niektórych faktów?

Jak dla mnie świadome sny nie otwierają od razu drogi do przewidywania przyszłości i stania się Nostradamusem, jednak bez wątpienia coś w sobie mają. Tematyka snów proroczych będzie pewnie jeszcze wymagała lepszego zbadania z mojej strony i skrupulatnego ich omówienia. Powyższe wideo możemy więc potraktować jako przedsmak obszerniejszego artykułu.

Jestem jeszcze ciekaw, co Ty o tym wszystkim sądzisz?

Artur Wójtowicz

15 komentarze(y)

 1. Dawid pisze:

  Ciężko uwierzyć w ten materiał ponieważ z tego co mi wiadomo, przyszłość w naszych snach jest kreowana przez nas, nasza podświadomość, alee może ten pan wie już coś więcej na ten temat… ? Intrygujący material, czekamy Arturze z niecierpliwością na Twoje pierwsze przepowidenie ! :) Pozdrawiam

 2. Adam pisze:

  Zależy w co kto wierzy. Ja nie wierzę w magie i inne takie sprawy… Z biologicznego punktu widzenia jednak jest to niemożliwe :(

  • Kamil pisze:

   Z biologicznego punktu widzenia jest to nie tylko w pełni możliwe, ale również już od lat 70 ubiegłego wieku w pełni przebadane, potwierdzone i wykorzystywane.

   Tego typu zdolności posiada każdy z nas, to czysty fakt naukowy ;)

   Wystarzy zapoznać się z badaniami chociażby tych naukowców:
   Zainteresowani na pewno znajdą sporo źródeł na ten temat ;)
   Harold Puthoff, Ingo Swann, Russell Targ, Courtney Brown, Ed Dames … w Polsce jest to Sebastian Leosz i grupa Scanelita. Hasła przydatne do poszukiwań, to Remote Mental Scanning, Remote Viewing. Na prawdę sporo można na ten temat znaleźć :))

 3. Kawalord pisze:

  Akurat miałem wysłać do ciebie podobne pytanie do tego artykułu, lecz inne gdyż myślałem czy jest taka możliwość jak w książkach o Wiedźminie, że pewna kobieta “śniła” o przEszłości, aby dowiedzieć się prawdy.Czekam na artykuł o proroczych świadomych snach :)

 4. Marcin pisze:

  Nie jestem przekonany co do przewidywania przyszłość w snach, ale moja mama śmie twierdzić że dosyć często zdarza się jej zaobserwować w śnie znaki które interpretując w odpowiedni sposób przekładają się na rzeczywistość tj. ostatnio przewidziała śmierć 2 osób i teraz prawdopodobnie następnej

 5. bartek pisze:

  ciekawy koleś.. ja mam trochę podobnie Nie wiem czemu ale, jakoś jak śnię to mam mały urywek czegoś co mi się przydarzy zazwyczaj to jest jakaś pierdoła np że patrzę gdzieś w śnie a kilka dni temu też dokładnie tam patrze i wszytko jest takie same i zawsze w głowie mi się włącza taka jakby lampeczka i w głowie sobie myślę “o kurde przecież to mi się śniło” nie wiem o co chodzi ale mam tak od dziecka jest to spontaniczne. ale już nie mówiąc o snach w realistycznym świecie np jak sobie tak siedzę i raz też spontanicznie nawet nie miałem zamiaru o niczym myśleć po prostu pojawia mi się pół sekundowa wizja np “o mama zaraz wejdzie do domu” i to się dzieje przypadek? nie wiem ale mam tak często albo “pewnie zaraz spotkam kolegów” i tak jest.. zbyt często to mi się zdarza żeby mówić że to przypadek.

  • Piotrek pisze:

   Przydarzają mi się identyczne sny a odkąd zacząłem trenować świadome śnienie a właściwie samo zainteresowanie nimi sprawiło ze mam takie sytuacje coraz częściej. Jestem tylko ciekaw jednego czy te prorocze sny da się trenować? bo jak narazie to wszystko czysty spontan i przeważnie z 2 miesiące w przód. szkoda ze to tylko głupoty typu kolega powiedział to, ja zrobiłem coś tam. ale jednym się zaskoczyłem mianowicie może to czysty przypadek ale we świadomym śnie nawet nie wiem dlaczego ‘przyzwałem’ kolegę do rozmowy a co w tym zaskakującego? jedno zdanie było identyczne do tego które wypowiedział 3 dni po śnie… Włączyła mi się ta lampka o której wspomniałeś i aż mnie ciarki przeszły… Z nie cierpliwością będę czekać na artykuł na ten temat

  • Dorota pisze:

   chciałam sama podobnie napisać ale ty zrobiłeś to za mnie ;) mam dokładnie tak samo!

 6. Wiktor pisze:

  Ja miałem coś podobnego. Otóż śniło mi się(to było w czasie gdy uczyłem się jeszcze świadomego śnienia, i nie każdy mój sen był snem świadomym) że chodzę po ulicy,i gdy przechodziłem koło kiosku,zobaczyłem pewne czasopismo, które regularnie kupuję. Skończył się mój sen, a ja zobaczylem tylko okładkę. Czasopismo nie było dostępne w kioskach, wychodziło dopiero za dwa dni. Dwa dni później, okładka była prawie taka sama jak w moim śnie!

 7. Konrad pisze:

  Ja uwazam ze ld daje nam mozliwosc przewidywania przyszlosci , ktora jest przewidywana przez nasza podswiadomosc.

 8. ja pisze:

  ja myślę, że to jest możliwe, że człowiek ma zdolności które pozwalałyby na coś takiego, a może nawet większego. Wykorzystujemy jedynie 10% mózgu może kiedy będziemy wykorzystywać 100% to pozwoli to nam zawładnąć mocą o której nam się nie sniło

 9. Ewa pisze:

  Dlaczego nie dostaję potwierdzenia o kursie świadomy sen?

  • Artur Wójtowicz pisze:

   Mam pewne problemy z programem do wysyłania maili. Prawdopodobnie jest przeciążony. Pracuję nad rozwiązaniem.

 10. Henryk Modzelewski pisze:

  Ja miałem wiele snów, w których wydarzały się zwykłe, krótkie fragmenty z życia. Zupełnie banalne, ale jednak z reguły w tym samym dniu lub w ciągu kilku dni właśnie te fragmenty dokładnie się wydarzały. Czasami różniły się nieco detalami, ale często były w 100% jak ze snu.

  Trudno to udowodnić komuś, ale wiem, że jak najbardziej przewidywanie przyszłości jest możliwe.

Zostaw odpowiedź

Imię (wymagane):

E-mail (wymagane):

Strona www: