Już 29 czerwca odbędzie się ogólnopolskie szkolenie “Geniusz Świadomego Śnienia”, które będę miał przyjemność poprowadzić. Z tej okazji przygotowałem konkurs. Do wygrania darmowa wejściówka!

Czym jest Geniusz Świadomego Śnienia?

To jednodniowe szkolenie, które odbędzie się 29 czerwca (sobota) w Warszawie. Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom całej mojej wiedzy związanej ze świadomym śnieniem.

Motywem przewodnim jest nauka przez zabawę. A to oznacza, że będziemy wykonywali różne ćwiczenia, które poprawią Twoje umiejętności świadomego śnienia – już na naszym spotkaniu. Będzie dużo energii i aktywnego działania. Bo właśnie na to nastawione jest całe szkolenie – na działanie. W ten sposób obudzisz swój geniusz świadomego śnienia i zwiększysz liczbę osiąganych przez siebie świadomych snów.

Szkolenie będzie składać się z 4 części:

Część 1 – Intensywne wprowadzenie
Część 2 – Mindset zwycięzcy
Część 3 – Skuteczne techniki
Część 4 – Eksploracja snu

Zobacz więcej:

>>> Szkolenie – Geniusz Świadomego Śnienia <<<

Konkurs

Dobrze, przejdźmy teraz do konkursu. Do wygrania jest darmowa wejściówka na szkolenie “Geniusz Świadomego Śnienia”. Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Należy odpowiedzieć na pytanie:

DLACZEGO CHCĘ POJECHAĆ NA SZKOLENIE “GENIUSZ ŚWIADOMEGO ŚNIENIA”?

Odpowiedź należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w piątek (07.06). Pod uwagę będą brane wszystkie komentarze napisane do czwartku do godziny 23:59.

W piątek wybiorę spośród wszystkich komentarzy – jeden najciekawszy komentarz, którego autor zostanie nagrodzony darmową wejściówką na szkolenie “Geniusz Świadomego Śnienia”.

UWAGA! Jeśli wykupisz szkolenie wcześniej – a w piątek okaże się, że wygrałeś – otrzymasz zwrot pieniędzy.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie.

Co powinieneś teraz zrobić?

1. Przeczytaj dokładny opis szkolenia “Geniusz Świadomego Śnienia”.

2. Zastanów się: DLACZEGO CHCESZ POJECHAĆ NA SZKOLENIE “GENIUSZ ŚWIADOMEGO ŚNIENIA”?

3. Zamieść swoją odpowiedź w komentarzu.

4. Wygraj darmową wejściówkę.

Wyniki konkursu

Na początek pragnę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Prawie wszystkie Wasze odpowiedzi nadawałyby się na nagrodę główną – tym bardziej było mi bardzo trudno wybrać tylko jedną osobę.

Po wstępnej selekcji wybrałem 4 najciekawsze komentarze autorstwa: Kaliny (o lataniu), Adama (o snach proroczych), Kuby (o wewnętrznym artyście) i Patryka (o piłkarzu).

Ostatecznie po kilkukrotnym przeczytaniu powyższych komentarzy – podjąłem decyzję. Za każdym razem, gdy czytam komentarz Adama, czuję się zaciekawiony – a to było najważniejszym warunkiem do spełnienia. Tym samym mam przyjemność ogłosić, że darmową wejściówkę na szkolenie “Geniusz Świadomego Śnienia”, które odbędzie się 29 czerwca w Warszawie, otrzymuje: Adam

Gratuluję!

Komentarz Adama:

Kilka lat temu trafiłem w internecie na stronę poświęconą świadomym snom. Od razu zafascynowało mnie to zjawisko i zacząłem szukać wszystkiego na jego temat w polskiej sieci. Artykuły, książki, filmiki. Tak natknąłem się na książkę “Sny wygrywających” autorstwa M. Hunt-a i S. Copeland-a, która poświęcona jest wykorzystywaniu marzeń sennych do przewidywania wyników spotkań sportowych, gier liczbowych i notowań akcji na giełdzie. Po jej przeczytaniu zaczęła się moja przygoda ze snami prekognicyjnymi.

Spróbowałem swoich sił w “śnieniu” wyników meczy piłkarskich i przyznam, że mam za sobą drobne sukcesu. Były by one większe gdybym stawiał większe kwoty pieniędzy na dane zakłady. Do przewidywania wykorzystuję sny -zwyczajne? czyli nieświadome.

Chciałbym wziąć udział w warsztatach “GENIUSZ ŚWIADOMEGO ŚNIENIA” by opanować umiejętność świadomych snów i zobaczyć jakby się one sprawdzały w prekognicji.

Drugim powodem dla którego chciałbym wziąć udział w tym szkoleniu jest to, że interesuję się odmiennymi stanami świadomości a LD do takowych należy. Ludzie tacy jak Terence McKenna czy Timothy Leary mieli ciekawe teorie na temat przyjmowania substancji psychoaktywnych i otrzymywanym dzięki nim odmiennym stanom świadomości. A jak osiągnąć takie stany bez zażywania żadnych związków? Myślę, że za pomocą LD. Dimetylotrypamina (DMT) to jedna z najsilniejszych substancji psychoaktywnych na ziemi. W czasie snu związek ten jest produkowany przez nasz mózg i odpowiada za tworzenie marzeń sennych.

Następnym powodem dla którego, chciałbym opanować umiejętność świadomych snów jest rozwój osobisty. W snach mamy dostęp do naszej podświadomości. Uzyskanie świadomości we śnie wykorzystywał bym do zmiany przekonań z różnych obszarów mojego życia.

Ze zwycięzcą skontaktuję się mailowo, a tymczasem chciałbym wyróżnić jeszcze kilka osób. Podobały mi się także komentarze, które napisali: Krzysiek, Tomek, Mateusz, Mikołaj, Michał, Eugeniusz, Tymoteusz, Łukasz i Arek.

Przypomnę, że bez względu na to jaki napisałeś komentarz – i tak bardzo serdecznie zapraszam Cię do uczestnictwa w szkoleniu “Geniusz Świadomego Śnienia”. Będzie niesamowicie! Do zobaczenia.

Artur Wójtowicz