Ostatnio pojawiają się pewne głosy zwątpienia. Pytacie kiedy będą nowe artykuły i co się ze mną dzieje. Postanowiłem więc podzielić się moimi aktualnymi planami i zajęciami. Wtedy łatwiej będzie zrozumieć moją tymczasową nieregularność w dodawaniu nowych artykułów.

praca

Nad czym aktualnie pracuję?

1 – NOWY KURS ŚWIADOMEGO ŚNIENIA
Postanowiłem opracować nowy, ulepszony kurs. Taki, który da LD nawet najbardziej “opornym” osobom.

Zastosuję w nim inny program nauczania. Nie będzie już trzeba prowadzić dziennika snów i czytać maili z lekcjami. To będzie coś zupełnie innego niż dotychczas. Takiego kursu jeszcze nigdzie indziej nie ma. To będzie sama esencja świadomego śnienia, przekazana w udoskonalonej formie.

Jednocześnie nauka NIE będzie wymagała motywacji od strony uczestnika! Cały proces pobudzania świadomości będzie się odbywał “w tle”. Kurs będzie dawał rezultaty szybciej, będzie łatwiejszy do przejścia i jednocześnie skuteczniejszy.

Ale jeszcze nie będę zdradzał wszystkich szczegółów. Ten projekt jest na razie na początkowym stadium rozwoju – i nie jest obecnie moim głównym priorytetem, dlatego jeszcze nie potrafię powiedzieć kiedy go skończę.

2 – NOWY WYGLĄD STRONY

Projektuję nowy szablon strony.

Wprowadzę kilka zmian estetycznych i funkcjonalnych. Dodam tzw. pralkę, czyli pierwszy artykuł będzie się codziennie losowo zmieniał. Dzięki temu starsze artykuły, które być może umknęły w zapomnienie, będą miały swoją drugą szansę. Dodam też zestawienie najlepszych artykułów itp.

Ten projekt jest już prawie ukończony i pewnie niedługo będzie można cieszyć się jego wynikami.

3 – ODPOCZYNEK OD ŚWIADOMEGO ŚNIENIA

Ostatnio dodawałem mniej artykułów, ponieważ chciałem trochę odpocząć od LD. Nawet odrzucam propozycje rozmów z dziennikarzami, którzy co raz proszą o kontakt. Chcę się po prostu na moment oderwać.

Pisałem wcześniej, że od jakiegoś czasu nie miałem LD i wywieranie presji, wcale mi nie służy. Dlatego uznałem, że trochę się zdystansuję do tego tematu i dam sobie czas, aby pomyśleć. Z tego właśnie myślenia, przyszedł mi do głowy pomysł, aby zrobić nowy kurs, który pomoże mi wrócić do dawnej częstotliwości LD i przy okazji może okazać się bardzo pomocny dla innych.

4 – SNY PROROCZE

W międzyczasie testuję sny prorocze. Bez nacisku. Bez presji. Bez oczekiwań. Na celownik wziąłem grę Mini Lotto. Jest najtańsza, więc testy niewiele kosztują. Staram się uzyskać informacje ze snów, jakie liczby wybrać.

Tak wygląda jeden z interesujących wyników, które niedawno osiągnąłem. Oczywiście mógł to być tylko przypadek, dlatego podaję to jako ciekawostkę.

lotto1

Kupon wysłany na 8 losowań po kolei (od 20.08 do 28.08.2014)

lotto2

Wyniki losowania z dnia 26.08.2014

5 – MAILE I KOMENTARZE

Mimo, że piszę teraz mniej artykułów – staram się na bieżąco dodawać wszystkie komentarze i odpisywać na maile, których jest sporo.

Postanowiłem też, że wprowadzę płatne konsultacje, dla osób, które chcą czegoś więcej niż odpowiedzi na jedno pytanie.

Często Wasze maile są długie na pół ekranu, a moja odpowiedź też wymaga dłuższego rozpisania. Nie jestem już w stanie odpisywać na tak długie maile, stąd też pomysł konsultacji.  Chętnie odpisywałbym wszystkim za darmo, ale niestety nie mam już na to czasu.

Oczywiście będę odpowiadał na krótkie maile, bezpłatnie, tak jak do tej pory.

6 – WIZJONER I TORNADO PRODUKTYWNOŚCI

Wprowadzam także poprawki na Wizjonerze oraz prowadzę testy i eksperymenty dotyczące mojego kursu Tornado Produktywności. To wszystko jest mało widoczne z zewnątrz, ale dosyć ważne i dlatego też się tym zajmuję.

Wizjoner też lekko ucierpiał, jeśli chodzi i nowe artykuły – ale jest to moją ogromna pasja i na pewno z niej nie zrezygnuję.

7 – ROZWÓJ FIRMY MILIART STUDIO

A na koniec mój aktualny, najważniejszy priorytet.

Wraz z moją żoną rozwijamy naszą firmę projektowania wnętrz – MiliArt Studio. I to mnie teraz najbardziej pochłania. Mam do załatwienia masę spraw, dlatego mój czas na inne projekty jest teraz mocno ograniczony.

Oczywiście to nie oznacza, że już nie będę pisał artykułów na SwiadomeSnienie. Będę to robił, ale na razie trochę rzadziej.

Podsumowując

Tymczasowo skupiam się na tym, czemu poświęciłem większość swojego życia, czyli na architekturze. Przeznaczam najwięcej czasu na rozwój firmy.

Moje strony SwiadomeSnienie.pl i Wizjoner.org – będą wciąż aktualizowane i budowane, jednak chwilowo w trochę wolniejszym tempie. Nigdy nie zrezygnuję z moich największych pasji (rozwoju osobistego i świadomego śnienia), dlatego proszę się nie martwić o ich przetrwanie.

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub pretensje – daj znać w komentarzu ;)

AKTUALIZACJA 2022 – Obecnie wróciłem do prowadzenia kanału na YT https://www.youtube.com/user/WizjonerOrg

Artur Wójtowicz