Władca Snu

1. PODSTAWY KONTROLI [WIDEO]

Jest to 14 minutowe nagranie wideo, gdzie opowiadam o fundamentalnych zasadach, którymi rządzi się każdy sen. Dowiesz się od czego dokładanie zależy Twój stopień kontroli nad snem i jak możesz go zwiększyć. Pokażę Ci też w jaki sposób musisz myśleć, aby stać się władcą swoich snów. Jest to niezbędna wiedza, którą musisz posiadać, jeśli chcesz w pełni wykorzystać każdy świadomy sen.

2. KSIĘGA WŁADCY SNU [E-BOOK]

E-book zawierający 30 stron samej esencji. Tylko konkrety. Znajdziesz tam spis zaawansowanych technik do stosowania podczas trwania snu. Nauczysz się między innymi: jak latać we śnie, jak tworzyć postacie, jak tworzyć przedmioty, jak zmieniać czasoprzestrzeń, jak być sennym obserwatorem (i czerpać dzięki temu dodatkowe korzyści) oraz poznasz kilka przykładów wykorzystania opisywanych technik w praktyce (opisy moich snów, gdzie zastosowałem omawianą wiedzę).

Korzystając z zawartych tu zasad i wskazówek, natychmiast zwiększysz swoje możliwości. Bez większego trudu zaczniesz wpływać na marzenia senne, które posłusznie, jak dżin z lampy, zaczną spełniać Twoje życzenia.

3. TECHNIKA WŁADCY SNU [WIDEO i AUDIO]

Sedno całego kursu. Na nagraniu wideo tłumaczę o co dokładanie chodzi, a na 5 nagraniach audio prowadzę Cię krok po kroku do zmaksymalizowania Twojej kontroli nad snem. Wykonasz ćwiczenia, które natychmiast naprowadzą Cię na właściwą ścieżkę.

Jest to moja autorska technika (nigdzie indziej nie publikowana) do zwiększenia kontroli nad snem - jeszcze przed zaśnięciem! Muszę powiedzieć, że właśnie to sprawiło, że zacząłem się naprawdę dobrze bawić w każdym świadomym śnie. To dzięki zaprezentowanej tutaj technice pokonałem ograniczające mnie przekonania, dotyczące tego co mogę, a czego nie mogę zrobić we śnie. W Twoim przypadku będzie tak samo. Ta metoda sprawi, że będziesz panował nad snami, jak nad zdalnie sterowanym samochodzikiem.

4. BONUS [AUDIO]

Dodatkowe bonusowe nagranie audio, które jeszcze bardziej poprawi Twoją zdolność władania świadomymi snami.

Po takiej dawce wiedzy i ćwiczeń – wszystko zacznie Ci się udawać. Koniec problemów z brakiem kontroli. Nareszcie rozpocznie się prawdziwa zabawa i realizacja wszystkich pragnień.

O mnie

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji, by mnie poznać - to się przedstawię. Nazywam się Artur Wójtowicz i od wielu lat pasjonuję się świadomym śnieniem. Jestem także autorem Generatora Świadomych Snów i Kursu WILD. Możesz mnie znaleźć na mojej stronie SwiadomeSnienie.pl lub Wizjoner.org, gdzie piszę na temat rozwoju osobistego.

60 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Korzystaj z kursu BEZ RYZYKA przez 60 dni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj mi znać przed upływem 60 dni, a ja zwrócę Ci całą zapłaconą kwotę. Nie zamierzam brać od Ciebie pieniędzy, jeśli nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Zamów Władcę Snu już teraz za 27 zł