Już niedługo, bo we wtorek (25.06), odbędzie się kolejny webinar. Godzina ta sama co ostatnio, czyli punktualnie 20:00. Wstęp rzecz jasna – darmowy. A co będzie temtem? Już mówię.

Na ostatnim webinarze, dotyczącym Profilu Oneironauty, pojawiło się dziesiątki przeróżnych pytań. Na większość z nich niestety nie zdążyłem odpowiedzieć.

Dlatego pomyślałem, że dobrym pomysłem będzie przygotowanie jeszcze jednego webinaru, na którym odpowiem na wszystkie zadane wcześniej pytania. Pod koniec będzie też czas na dodatkowe pytania. Także myślę, że ten webinar będzie bardzo przydatny, tym bardziej, że przygotowałem pewną niespodziankę. Jaką? Tego dowiesz się już na spotkaniu.

Jeśli nie byłeś na poprzednim webinarze – nie ma problemu – większość pytań i tak dotyczyło spraw niezwiązanych z Profilem Oneironauty. Dowiesz się więc rzeczy, o które nawet nie przyszło Ci do głowy zapytać.

Zapis na webinar będzie możliwy już niedługo, ale już teraz możesz sobie zaplanować wolną godzinę we wtorek, między 20:00 a 21:00.

Wszystkich serdecznie zapraszam!

Artur Wójtowicz