Wiele osób ma problemy z szybkim zasypianiem lub czasem w ogóle nie może zasnąć. Postanowiłem więc podzielić się z Tobą pewną techniką relaksacyjną w formie audio.

relaksacja nagranieW przypadku bezsenności – zawsze zalecam jedną rzecz. Relaksację. Jednak okazuje się, że niektórzy nawet nie wiedzą jak to zrobić. Gdy mówię, aby się rozluźnili, pytają – ale jak?

Nagrałem więc pomocne audio, które doprowadzi Cię do całkowitego relaksu. Jest to szczególnie ważne w technice WILD, ale też przydaje się podczas innych technik świadomego śnienia.

Poniższe audio pochodzi z kursu WILD moduł #1. Usłyszysz w nim dokładny opis techniki relaksacyjnej krok po kroku. Nagrania należy słuchać w słuchawkach, najlepiej leżąc na łóżku. Naszym głównym celem jest zapoznanie się z uczuciem relaksu.

Dzięki temu będziesz mógł się o wiele szybciej relaksować, gdy tylko przypomnisz sobie to uczucie. Podczas kursu używamy specjalnego sygnału relaksacyjnego (charakterystycznego dźwięku), aby to sobie ułatwić. Jednak w tym przypadku nie musisz na to zwracać uwagi.

Gdy następnym razem nie będziesz mógł zasnąć – możesz posłuchać tego nagrania lub po prostu przypomnieć sobie jak to jest być całkowicie rozluźnionym. Będziesz dzięki temu szybciej zasypiał i przy okazji zwiększysz swoje szanse w technice WILD.

 

Kliknij obrazek, aby pobrać mp3

Technika relaksacyjna

 Artur Wójtowicz