Świadome sny – potwierdzone naukowo? WIDEO | Świadome Śnienie ;

Świadome sny – potwierdzone naukowo? WIDEO

W tym wideo poznasz metodę na potwierdzenie prawdziwości świadomego śnienia. Opowiadam o eksperymencie przeprowadzonym przez dr. Stephen’a LaBerge’a.

15 komentarze(y)

 1. Miłosz pisze:

  Bardzo ciekawe wideo Artur :). Od początku wierzyłem że da się osiągnąć świadomy sen. Pewnego dnia mi się tu uda ;).

  Pozdrawiam ^^

 2. Marcin pisze:

  Swietne wideo Artur i ty też jesteś świetny.Korzystam z twojego kursu i wierze że uda mi się osiągnąć świadomy sen :)
  Pozdro!

 3. Robert pisze:

  Ja 2 razy miałem świadomy sen, to jest super :D troche sie boisz, nawet jak sie uszczypiesz to nie wstaniesz :D ale fajnie jest :D

 4. NiceZakiCJ pisze:

  Boże, byłem przerażony… zupełnie przez przypadek mi to wyszło! Nie wiem jak to jest możliwe ale to chyba było to, zamykałem oczy patrzyłem na drzewo a ono nagle zaczęło gubić liście, między blokami, miałem kontrolę nad tym gdzie idę co robię i wgl…

 5. Arthur pisze:

  co to ma być ? co ten człowiek ma z głową ?
  Takie głupoty to możesz dziecku opowiadać.
  Nie ćpaj tyle i pójdź do psychiatry ! Dobrze ci radzę.

 6. Marcin pisze:

  Tak wiem Artur tylko wkurzyło mnie to, że krytykuje Cię gość który nie ma żadnego pojęcia o ld.Czy nie mógłby np. napisać :”Ja w to nie wierze.”?
  W taki sposób wyraziłby swoją opinie, nie obrażając Cię.

  • Artur Wójtowicz pisze:

   Nie możemy kontrolować zachowań innych ludzi, ale za to możemy kontrolować własne reakcje. Ja nie pozwalam, aby tacy ludzie mnie wkurzali, bo nie są warci mojej energii i czasu. Zamiast wdawać się w kłótnię wolę poświęcić czas dla tych, którzy wiedzą o co chodzi.

 7. Adam pisze:

  Popieram komentarz Marcina. To że ktoś komentuje coś w taki sposób mimo iż nigdy tego nie próbował to tylko jego problem i świadczy o jego głupocie.

 8. Roman pisze:

  Powiedziałeś że bieg we LD nie różni się dla mózgu niczym od biegu w rzeczywistości, czy to znaczy że po obudzeniu będziemy zmęczeni?

 9. Anonimowy pisze:

  Panie Arturze. Wierze w świadome sny, dlatego, że mi się czasami zdarzają (chcę to doćwiczyć i dlatego tu trafiłem), ale mam taką prośbę, żeby pan to traktował inaczej. Ten filmik wyglądał dla mnie jak program “wróżbity macieja”. Nie chcę pana obrazić, ale uświadomić, że sceptycznie nastawionemu człowiekowi pan nie wytłumaczy, że coś takiego jak świadome śnienie może zaistnieć za pomocą takiego klipu. Tło i podkład jest jak z jakiegoś programu typu “ezo tv”. Gdy będzie pan robił następne filmiki niech pan to przemyśli. Pozdrawiam i jeszcze raz przypominam, że napisałem to nie dlatego, żeby zmieszać pana z błotem, a dlatego żeby pan robił to co robi jeszcze lepiej.

  PS: Mam jeszcze takie pytanie. Czy według pana OOBE i NDE istnieją? Do tej pory wydawało mi się, że nie, ale gdy dowiedziałem się, że takie sny, które mi się od czasu do czasu przydarzają to świadome sny, to niczego już nie wykluczam (nie wykluczam nie znaczy, że w to wierzę).

  Zduplikowałem komentarz, ponieważ tam nie podałem prawdziwego e-maila (wiem, przepraszam) i nie mogłem znaleźć samego komentarzu.

 10. Tresc bliska kazdemu, zalecam literature,

Zostaw odpowiedź

Imię (wymagane):

E-mail (wymagane):

Strona www: