Świadome Śnienie – fragmenty szkolenia | Świadome Śnienie ;

Świadome Śnienie – fragmenty szkolenia

Wideo z mojego pierwszego szkolenia dotyczącego świadomych snów. Całość trwała 1,5 godziny, więc zamieściłem tylko fragmenty, aby nie przytłoczyć Cię ogromem wiedzy :)

24 komentarze(y)

 1. AVPXX pisze:

  Tak trzymaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Marcin pisze:

  Będą kolejne odcinki ?

  >

 3. Dorota pisze:

  chciałąm juz kiedyś sie zapytac ale jakos wylecialo mi z glowy, dopiero teraz film mi przypomnial :) Te litery coś u mnie nie działają bo kilka razy bywało tak, że czytalam ksiazke we snie. tak samo moja kuzynka ;> Dlaczego?

  • Artur Wójtowicz pisze:

   Co to znaczy, że litery nie działają? Gdy coś przeczytasz, odwrócisz wzrok i znów przeczytasz to tekst się nie zmienia?

   • Aleksandra pisze:

    Ja właściwie też czytałam książkę, artykuły we śnie i literki mi się nie przewracały – o to chyba chodziło Dorocie. Jednak, kiedy odwrócę wzrok tekst się zmienia. Czasem jest tak, jakbym ja ten tekst ‘na żywo’ tworzyła. Czytam to, co wymyślam na poczekaniu. ;)

    • Artur Wójtowicz pisze:

     Czytanie oczywiście jest możliwe, ale ponowne przeczytanie czegoś, tak aby się nie zmieniło jest już niemożliwe (przynajmniej bazując na moim doświadczeniu).

 4. RabbitTS pisze:

  Szkoda że nie opublikujesz całego wideo szkolenia choćby nawet za jakąś niewielką opłatą.

 5. Witek pisze:

  A czy można wykonywać dwa różne testy rzeczywistości w ciągu dnia?

  Czy będzie to miało gorsze skutki niż wykonywanie jednego?

 6. karolus pisze:

  fajnie wszystko wytłumaczone, w prosty i przystępny sposób. Oby tak dalej “mistrzu NLP”

 7. Marcin pisze:

  Mam pewien problem. Ostatnio w LD próbuję odwrócić grawitację o 90 stopni. Słyszałem, że całkiem ciekawe doznanie, tylko trzeba uważać, żeby nie spaść w stronę równika, ale przecież od czego jest latanie ;] Jednak gdy próbuję tego dokonać, jedynym skutkiem jest ścięcie z nóg, tak jak by mnie ktoś skosił… Może masz jakieś rady, albo jakieś równie oryginalne sposoby na spędzanie tego cennego czasu ?
  Pozdrawiam.

  • bezimienny pisze:

   Co do latania to śniło mi się raz (to nie było LD), że gdy stanąłem na górce i chciałem z niej zbiegnąć to gdy zrobiłem pierwszy krok i oderwałem drugą stopę od podłoża zamiast normalnie spaść na druga uniosło mnie i wtedy zacząłem latać.

 8. Dorota pisze:

  Nie zmienia sie. ani troche !

  • Artur Wójtowicz pisze:

   Być może nie masz takiej intencji, aby się zmienił i możliwe jest, że zobaczysz go takim samym. Albo jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę :)

 9. bezimienny pisze:

  droge*

 10. Mateusz pisze:

  Hej jak dotąd miałem tylko 2 świadome sny, nawet bez kontroli.
  Było super, ale spory czas już od tego zdarzenia minął, a ja chce mieć częściej takie sny…
  Mam takie pytanko skoro rzadziej uświadamiam sie we śnie to mogę przynajmniej jakoś wpłynąć na fabułę i treść w nim zawartą? Afirmacje słabo u mnie działają, i nie znam innych dobrych sposobów, może ktoś mi pomoże ?
  Dzięki temu jeśli zechce żeby mi sie przysnil jakiś znak senny to może w dodatku sie uswiadomię?

 11. andżelika mokrzycka pisze:

  oglądałam… I wiele się nauczyłam…. Normalnie zazdroszczę tym ludziom bo mogli się z panem spotkac i porozmawiać…. Ja na ich miejscu byłabym bardzo szczęśliwa…. Bo od dawna marzę o spotkaniu z panem…. Jesli będą takie zajęcia…. To błagam pana żeby pan nas poinformował… I jeszcze małe pytanko…. Bo miałam ostatnio taki sen, że jestem w klasie…. Postanowiłam się przeleportowac i wyczytałam w internecie… Że trzeba zamknąć oczy i pomyśleć o miejscu w ktorym chce sie być…. Ja tak zrobiłam ale zamiast pojawić sie w innym miejscu znikli ludzie…. Ławki i krzesła….. Dlaczego tak się stało?

  • Artur Wójtowicz pisze:

   Zamknięcie oczu nie jest najlepszą metodą, bo można się w ten sposób wybudzić. A na dodatek działa to jak “reset”. Dlatego znikli ludzie i przedmioty. Lepiej jest się zacząć kręcić w kółko i pomyśleć o miejscu, gdzie się chce być.

 12. Hasan pisze:

  jestem nowy dopiero niedawno dowiedziałem się o świadomym śnieniu jaką technikę mi polecacie?

Zostaw odpowiedź

Imię (wymagane):

E-mail (wymagane):

Strona www: