Nareszcie coś, na co czekało wiele osób. Za chwilę dowiesz się jak przejąć całkowitą kontrolę nad świadomym snem i sprawić, aby wszystko Ci się udawało!

Władca Snu - kursWszystko zaczyna się od tej ciekawej historii…

Jest noc. Leżysz w łóżku. Już śpisz. Zaczyna się sen…

Japonia. Duża sala. Zapach drewna. Ktoś przed Tobą stoi. Nie widzisz wyraźnie kto… Dostrzegasz gwałtowny ruch. Wyczuwasz zagrożenie. Uwaga! Postać Cię atakuje. Zaczyna się walka. Odruchowo blokujesz ciosy…

Gdzie jesteś? Co się dzieje? – Nie ma czasu się zastanawiać…

Kontratakujesz. Uderzasz z całych sił. Czujesz pot na czole. Serce bije jak szalone. Jest ciężko. Zbyt ciężko… Już nie dajesz rady… Przeciwnik jest szybszy…

NAGLE!

Pojawia się myśl.

I w ciągu sekundy wszystko się zmienia…

No tak! To przecież sen!

Czujesz ulgę i jednocześnie wielką radość. Nie musisz już walczyć. Nic Ci nie grozi. Jesteś bezpieczny. Możesz robić cokolwiek zechcesz. Jesteś przecież we śnie.

W takim razie co masz zrobić? Może pokazać przeciwnikowi jak się naprawdę walczy? Tak! Teraz możesz pójść na całość. No to do dzieła! Ruszasz naprzód z podwojoną siłą. Zaczynasz biec po ścianie i próbujesz zrobić salto w przód jednocześnie wyprowadzając super cios.

Jednak coś jest nie tak.

Zrobiłeś dwa kroki po ścianie – ale salto już się NIE UDAŁO. Próbujesz więc jeszcze raz. Ponownie robisz salto w przód… I ZNOWU NIC! Co jest?! Przecież to sen. Przecież możesz wszystko! Tylko dlaczego nic nie wychodzi?

Cholera! Na dodatek czujesz, że zaczynasz się budzić! O nie!

Otwierasz oczy. Obudziłeś się. Kolejny świadomy sen zmarnowany… W ogóle się nim nie nacieszyłeś. Wszystko przez to, że nie miałeś wystarczającej kontroli!

Znasz to? Bo ja aż za dobrze!

Miałem wiele świadomych snów, w których nie mogłem robić tego, czego chcę. Byłem załamany. Poświęcałem wiele miesięcy na naukę i gdy już pojawił się jakiś świadomy sen – to nawet nie potrafiłem zrobić głupiego salta… Chciałem zrezygnować. Bo po co się męczyć? Skoro i tak nie mogę kontrolować snu…

Inni też mają ten problem

“Miałem parę świadomych snów, ale nie dało mi to żadnej przyjemności, bo nie czułem się tak jakby sobą. Nie pamiętałem co miałem zrobić i w ogóle brak jakiejkolwiek kontroli. Strasznie mnie to frustruje?” – Dawid

Okazało się, że nie byłem sam. Wiele osób skarży się na zbyt niski lub nawet zerowy poziom kontroli nad snem. Dostawałem naprawdę wiele maili z pytaniami:

  • jak sprawić, abyśmy mogli robić we śnie wszystko co chcemy,
  • jak sprawić, abyśmy mogli przechodzić przez ściany jak przez masło,
  • jak sprawić, abyśmy mogli latać długo i stabilnie,
  • jak przywoływać osoby, tworzyć przedmioty i wiele, wiele innych rzeczy

Takie problemy można mnożyć. Co gorsze występują one bardzo często. Ktoś nie może przywołać smoka, ktoś nie może zatrzymać czasu… Okazuje się, że:

Nie wystarczy, że wywołasz świadomy sen – musisz jeszcze umieć go kontrolować

99% ludzi sądzi, że świadomość we śnie oznacza od razu kontrolę nad nim. Niestety tak nie jest. W większości przypadków będziesz zmagał się z różnymi trudnościami. Sen może rządzić się własnymi zasadami, może być niewyraźny i niestabilny, a Ty niczym kartka papieru rzucona na wiatr, będziesz bezsilny. Dlatego, aby w pełni cieszyć się świadomymi snami musisz mieć kontrolę.

Pomocna wskazówka

Kiedyś sam zmagałem się z dokładnie tymi samymi problemami, co inni onerionauci. Jednak postanowiłem, że znajdę rozwiązanie na wszelkie przeciwności. Obiecałem sobie, że nie poddam się dopóki nie odkryję sposobu, jak przejąć całkowitą kontrolę nad moim snem.

Pewną wskazówkę zauważyłem podczas oglądania (chyba po raz 10) filmu Matrix. A konkretnie moją uwagę przykuł dialog podczas walki Neo z Morfeuszem. Poniżej umieszczam opisywany fragment.

Czy dostrzegasz tę samą wskazówkę co ja?

Nie chodzi tu o ograniczenia z góry narzucone przez prawa snu – chodzi o pokonanie ograniczeń stawianych przez własny umysł! Wszystko co dzieje się we śnie – dzieje się wyłącznie w Twoje głowie. Jeśli coś Ci nie wychodzi – to nie wina fizyki snu. Blokują Cię Twoje własne przekonania.

Dlatego trzeba podejść do tego problemu z zupełnie innej strony. Nie ma sensu starać się na siłę coś zmienić lub stworzyć. Trzeba to zrobić inteligentnie. I właśnie takie inteligentne sposoby udało mi się odkryć. Odkryłem jak można wytresować swój sen w ekspresowym tempie. Wystarczy pojąć kilka zasad i sztuczek, o których pewnie jeszcze nie słyszałeś.

To wszystko zajęło mi trochę czasu, bo musiałem przetestować wiele rozwiązań – ale ostatecznie znalazłem sposób na zmaksymalizowanie kontroli nad świadomym snem! Od momentu kiedy wprowadziłem te wszystkie tajniki w życie, to teraz w prawie każdym świadomym śnie mam pełną kontrolę!

W końcu postanowiłem, że przydałoby się zebrać całą wiedzę, którą posiadam i umieścić w jednym materiale. Tak powstał Władca Snu. Szybki kurs uczący fundamentalnej umiejętności, którą jest kontrolowanie snu. Po przejściu tego kursu – staniesz się prawdziwym władcą świadomych snów.

Dowiedz się na co składa się Władca Snu… [zobacz więcej]

Artur Wójtowicz