Nowy kurs WILD już dostępny! | Świadome Śnienie ;

Nowy kurs WILD już dostępny!

Ukończyłem prace nad modułem #1 mojego nowego kursu WILD, czyli zasypiania bez utraty świadomości. Wszystko co musisz wiedzieć na temat kursu znajdziesz pod tym adresem:

WILD – Świadome Wchodzenie Do snu

 

9 komentarze(y)

 1. Mateusz pisze:

  mam pytanie odnośnie techniki wild czy jest potrzebny dzienik snów do tej techniki

 2. karolus pisze:

  Prawie mi się udało zrobić WILD’A, a konkretnie zrelaksować się. Więc tak: znalazłem najwygodniejszą pozycję w łóżku i leżałem nieruchomo wpatrując się w jeden i ten sam punkt ( na ścianę ) . Przy czym prawidłowy oddech naturalny relaxował moje ciało i uspokajał mnie. Oczywiście użyłem znanej “kotwicy” z NLP. Była to kotwica, a konkretnie wspomnienie. Oczywiście wszystko robiłem z otwartymi oczami. Więc pomyślałem o wesołym wydarzeniu przy leżeniu ( kotwica – ci, którzy znają się na NLP będą wiedzieć co to jest ) była bardzo silna i wprowadziła mnie w stan głębokiego relaxu. Oczywiście, co się wydarzyło. Leżę tak sobie i wspominam ( oczywiście nie ruszając się ) aż tu nagle zobaczyłem obraz hipnagogiczny. Trwało to ułamek sekundy. Czas nie miał wtedy znaczenia. Leżę więc dalej i znowu pyk, widzę na ścianie obraz. Później powieki oczów zamykały mi się. “Czułem” jak zasypiam. Ale poruszyłem się i zostały tylko wibracje lekkie. WILD Działa, trzeba go umieć wykonać zanim będzie się narzekać, że nie działa, albo nie warto go robić.
  Pozdrawiam

 3. Kuba pisze:

  Też miałem kilka razy sytuacje że leżałem na łóżku, telewizor chodził sobie spokojnie. Widziałem że jest włączony, wiedziałem ze leże i chce mi się spac. Gdy już zaczynałem wchodzic w faze snu, po prostu czułem to, ktos mnie wołał (siostra, ojciec itp.) i miałem uczucie jakbym wynurzał się z przyjemnej głebi w strone głosu i nagle wracałem do rzeczywistosci. Dzisiaj dopiero natknałem się na twoją stronę i już leci do Ciebie wielki plus a swoją przygodę zaczynam już od dzisiaj. Mam w sumie jeszcze jedno pytanie czy tak jak jest to u mnie, czyli przekrecanie zegara bilogicznego. Miałem długi okres kiedy zasypiałem o godzinie 4-9 i wstawałem grubo po południu, zdazą mi się nie spac nawet po 40godzin, bo nie odczuwam zmęczenia. Czy może to zakłócic lub uniemożliwisc swiadome sny ?

  • Artur Wójtowicz pisze:

   Jeśli nie śpisz – to na pewno nie będziesz mieć świadomych snów :) Jeśli śpisz nieregularnie, to może Ci być trudniej wywołać świadomy sen, ale to też jest zależne od tego, jakiej konkretnie techniki używasz.

 4. Kacper pisze:

  Dość ważne pytanie:
  Czy sposobem WILD można wejść w świadomy sen zaraz po położeniu się spać (np. o 23:00)
  Jedne źródła podają, że nie trzeba się w nocy wybudzać, by go zrobić, tylko spokojnie uda się podczas pierwszego zasypiania inne, że trzeba się budzić w nocy. Jak to jest?

 5. ciekawa pisze:

  A czy można polubić strone na facebooku i mieć kurs wild moduł 1 za darmo?

Zostaw odpowiedź

Imię (wymagane):

E-mail (wymagane):

Strona www: