Chcesz nauczyć się świadomego śnienia? Szukasz sprawdzonych informacji, które pozwolą Ci w końcu osiągnąć kilka świadomych snów tygodniowo? W takim razie dobrze trafiłeś!

mini kurs świadomego śnieniaOpracowałem MINI Kurs Świadomego Śnienia uczący fundamentalnych zasad tej sztuki. Zapis na kurs znajdziesz pod tym artykułem. Zacznij od podstaw i ciesz się z każdego świadomego snu!

Dla kogo jest ten kurs?

Bez względu na to, czy jesteś początkujący i nie miałeś nigdy świadomego snu, czy też jesteś doświadczonym sennym podróżnikiem – ten kurs wskaże Ci drogę do pierwszego uświadomienia we śnie lub zwiększenia dotychczasowej liczby świadomych snów. Zdobędziesz podstawy, na których możesz oprzeć dalszy rozwój. Jeśli męczy Cię ciągły brak efektów lub zadowalających wyników – skorzystaj z MINI Kursu Świadomego Śnienia.

Jak wygląda kurs?

Codziennie przez kilka dni będziesz otrzymywał maile z kolejną porcją wiedzy. Ułatwi Ci to jej przyswajanie i zabierze tylko kilka minut dziennie. Będziesz miał też czas na wprowadzenie poznanej wiedzy w życie i natychmiastowe przetestowanie jej na samym sobie.

Dlaczego stworzyłem kurs?

Myślę, że każdy człowiek zasługuje na przeżycie świadomego snu. To niesamowite doświadczenie. Kompletnie odbiega od wszelkich innych doznań z naszego prawdziwego świata.  Każdy powinien mieć szansę zaznania swobodnego lotu oraz chwil ogromnej radości i ekscytacji. Każdy powinien zlecać rozwiązanie swoich problemów własnej podświadomości, czerpać inspirację i ćwiczyć nowe umiejętności podczas snu.

Dlatego postanowiłem dzielić się moją wiedzą ZA DARMO z innymi. Przez kilka lat trenowania świadomego śnienia udało mi się zdobyć wystarczające doświadczenie, aby móc się nim dzielić z innymi. Uznałem, że najmądrzejszą rzeczą będzie zebranie wszystkich zainteresowanych osób, które na poważnie myślą o świadomych snach i przekazanie całej tej wiedzy tylko im.

Jeśli chcesz należeć do tej elity – zapisz się na mój kurs już teraz.

Nie masz nic do stracenia – tym bardziej, że zawsze możesz się wycofać. Możesz w każdej chwili wypisać się z kursu. Więc warto się zapisać, chociaż na jeden dzień – poznać moje techniki i od razu się wypisać. Możesz też pozostać i czerpać dalsze korzyści. To już zależy od Ciebie.

Po co świadomie śnić?

Po doświadczeniu kilku moich pierwszych świadomych snów, zdałem sobie sprawę, że dzięki nim mogę ćwiczyć dowolną umiejętność. Żonglowanie, przemówienia publiczne, malowanie, gra w tenisa, jazda na nartach – nie stanowią tutaj problemu. Nie wspomnę już o świetnej zabawie podczas każdego snu. Świadomy sen pozwolił mi doświadczyć rzeczy, które są nieosiągalne w rzeczywistym świecie. A po każdym przebudzeniu czuję się wspaniale! Jak po jeździe największą kolejką górską. Pozytywne emocje aż roznoszą człowieka. Chciałbym, abyś Ty też miał szansę doświadczyć tej radości. Z pewnością na nią zasługujesz! Dlatego jeśli jesteś gotowy rozpocząć swoją naukę świadomego śnienia – zapraszam do zapisania się na kurs.

Warunki zapisu na kurs

1. Po zapisie na listę należy kliknąć link potwierdzający, który zostanie wysłany na Twojego maila. Daje to pewność, że ktoś inny nie zapisze Cię bez Twojej zgody.
2. Twój email jest całkowicie bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę, ani nie udostępnię. Jest mi potrzebny wyłącznie do przekazywania Ci mojej wiedzy.
3. Pamiętaj, że możesz się w dowolnym momencie wypisać z kursu. W każdym wysłanym przeze mnie mailu będzie na końcu link do rezygnacji – wystarczy w niego kliknąć.
4. Zapis na kurs jest całkowicie darmowy, dobrowolny i do niczego nie zobowiązuje.

>> Kliknij tutaj, aby zapisać się na kurs <<

Artur Wójtowicz