Rezerwacje na rok 2013:

Jak to jest przebywać w Matrix'ie?


Gdy pierwszy raz oglądałem film Matrix, byłem nim zafascynowany.

Zafascynowany do tego stopnia, że zacząłem się zastanawiać, jakby to było, gdyby Matrix rzeczywiście istniał. Jakby to było, gdybym mógł robić to, czego zapragnę.

Gdybym wiedział, że tak naprawdę wszystko dzieje się tylko w mojej głowie - moje możliwości byłyby nieograniczone. Mógłbym stać się nadczłowiekiem.

To by było piękne!

Zniknęłyby ograniczenia i blokady. Gdybym tylko w coś uwierzył - mógłbym to zrobić. Świat stanąłby przede mną otworem. Wystarczyłoby tylko wybrać to, czego chcę, a byłbym zdolny to osiągnąć.

Nieźle, no nie?


Pomyśl sobie, że otwierasz katalog życia i wybierasz: chcę mieć takie doświadczenie, chcę mieć taki samochód, chcę mieć takie cechy charakteru, chcę odwiedzić to miejsce, chcę spotkać się z tą osobą, chcę być tak pewny siebie, chcę wrócić do tego wspomnienia, chcę rozwiązać ten problem, chcę się tak zainspirować i czerpać taką radość z mojego życia itd.

Gdyby tylko Matrix istniał - to wszystko byłoby możliwe. Jednak to zbyt piękne, aby było prawdziwe, zgadza się?

NIE!

Właśnie po to tu jestem. Chcę Cię przebudzić i powiedzieć, że Matrix istnieje!

Tyle że wewnątrz Ciebie. Możesz się do niego dostać każdej nocy. Problemem jest to, że brakuje Ci klucza do tego skarbca. Możesz być kimkolwiek zechcesz, mieć cokolwiek zechcesz i robić cokolwiek zechcesz. Musisz tylko nauczyć się...

...Świadomie Śnić!

Dlatego właśnie postanowiłem zorganizować ogólnopolskie, jednodniowe szkolenie ze świadomego śnienia. Dobrze wiem, że szkolenia dają uczestnikom wielokrotnie więcej niż zwykłe przekazywanie wiedzy z postaci artykułów. To zupełnie inny poziom uczenia się. Tym bardziej, że to szkolenie jest nastawione na DZIAŁANIE, a nie tylko na przekazanie wiedzy.

Wiedza to tylko potencjalna siła. Trzeba jeszcze działać. Dlatego będzie temu poświęcona duża część naszego spotkania.

Co z tego, że wyczytałeś z Internetu jak osiągnąć świadomy sen i wiesz już wszystko - SKORO NADAL NIE MASZ ŚWIADOMYCH SNÓW? O co chodzi? Dlaczego Ci się nie udaje?

Jak łatwo się domyślić w Internecie nie ma wszystkiego. Tutaj nie wystarczy sama wiedza - musisz nauczyć się działać.

Możesz znać wszystkie techniki na wywoływanie świadomych snów, ale dopóki nie poznasz jednego brakującego elementu - nic Ci nie wyjdzie. Tym elementem jest Twój MINDSET. To zbiór Twoich myśli, nie tyle dotyczących świadomego śnienia - ale samego siebie. Twoje myśli, przekonania, pragnienia - to wszystko sprawia, że możesz mieć świadome sny codziennie... lub tylko raz na miesiąc.

Nie trzeba być geniuszem, aby odkryć, że za brakiem rezultatów stoi coś innego niż tylko niedobór wiedzy. Aby wygrywać musisz mieć umysł zwycięzcy! A dokładnie musisz mieć MINDSET zwycięzcy. Musisz myśleć jak zwycięzca i działać jak zwycięzca.


Tylko ułamek sekundy

Weźmy takie biegi na 100 metrów. Kilku facetów biegnie z całych sił przed siebie i każdy ma nadzieję na wygraną. Jednak wygrywa TYLKO jeden. Zwykle o ułamek sekundy. A jaką nagrodę otrzymuje? 10 razy większą niż osoba na drugim miejscu! Czy to znaczy, że był 10 razy lepszy od biegacza, który zajął drugie miejsce? Nie - był tylko o ułamek sekundy szybszy, a zyskał 10 razy więcej.

Pomyśl sobie, że możesz mieć 10 razy więcej świadomych snów - jeśli tylko będziesz miał MINDSET zwycięzcy. Być może dzieli Cię od tego tylko ułamek wiedzy, może potrzebujesz TYLKO JEDNEJ informacji, może musisz usłyszeć TYLKO JEDNO zdanie - a ilość Twoich świadomych snów wystrzeli pod sufit. Nieważne ile masz teraz świadomych snów i czy w ogóle je masz - możesz co najmniej 10 razy podnieść tę liczbę.

Po to właśnie jest to szkolenie.

Chcę Cię ruszyć z miejsca. Chcę, abyś zaczął naprawdę świadomie śnić, a nie tylko raz na miesiąc. Chcę zmienić Twoją postawę mentalną. Chcę abyś pozbył się ograniczeń i wewnętrznych blokad, o których nawet nie wiesz (w innym przypadku miałbyś już świadome sny codziennie). Chcę Ci przekazać coś o wiele więcej niż możesz wyczytać w Internecie. Sucha wiedza nie ma w sobie jednej najważniejszej rzeczy. Wiesz co to takiego? Już mówię:ENERGIA

Na szkoleniu przekażę Ci potrzebną energię. Energię dzięki której obudzisz swój geniusz świadomego śnienia. Nie zrobię tego za sprawą moich magicznych mocy, ale za pomocą kontaktu na żywo. Ta energia sprawi, że nie tylko zaczniesz z zafascynowaniem chłonąć wiedzę, ale także będziesz się bardzo dobrze bawił. W rezultacie już po pierwszych godzinach poczujesz, że warto było przyjść.

Przygotowałem masę ćwiczeń, które będziesz mógł wykonać, aby JUŻ NA SZKOLENIU poprawić swoje umiejętności świadomego śnienia.

Przekażę Ci wszystko co wiem

Przekażę Ci całą moją wiedzę, którą zbierałem przez ponad 6 lat. Ale przede wszystkim przekażę Ci moje doświadczenie - powiem co działa a co nie, tak abyś nie musiał przechodzić przez wszystkie trudności i popełniać tych samych błędów co ja. Omówię przeróżne problemy i ich rozwiązania. Wskażę Ci właściwą ścieżkę do celu. Będziesz miał okazję poznać rzeczy, o których jeszcze nigdzie nie wspominałem. Będziesz miał też możliwość porozmawiać ze mną na żywo i zadawać mi pytania.

Atmosfera całego szkolenia będzie luźna i nastawiona na dobrą zabawę. Myślę, że najlepszym sposobem uczenia - jest uczenie właśnie przez zabawę. Dlatego zadbam o to, aby wyszedł po całym dniu z większą ilością energii niż przyszedłeś! To będzie decydujący moment Twojego sennego życia. Możesz zmienić dosłownie wszystko!

Jest jednak jeden mały minus. Ponieważ sala ma ograniczoną ilość miejsc - niestety NIE pomieści wszystkich chętnych. Dlatego najlepiej jest zapisać się jak najszybciej, aby nie stracić szansy na to szkolenie. Tym bardziej, że na razie nie planuję go powtarzać, więc to może być jedyna okazja.
Zarezerwuj Swoje Miejsce Już Teraz!Szkolenie 'Geniusz Świadomego Śnienia'

29 czerwca - Warszawa

Ilość miejsc ograniczona - nie czekaj aż się skończą

Kliknij teraz w przycisk poniżej, aby przejść do formularza zamówienia:

1 miejsce - 150 zł

Jesteś chroniony gwarancją zwrotu pieniędzy.Prowadzący – Artur Wójtowicz

Być może zastanawiasz się nad tym kim jestem? Pozwól więc, że powiem parę słów o sobie. Nazywam się Artur Wójtowicz i od wielu lat interesuję się tematyką świadomych snów. Jestem twórcą popularnego bloga SwiadomeSnienie.pl oraz kilku produktów informacyjnych na ten temat. Pragnę popularazyować świadome śnienie w Polsce, tak aby więcej osób miało szansę doświadczyć tego niesamowitego zjawiska.

Więcej o mnie dowiesz się z tej strony.Wystąpienia Artura

 


Plan szkolenia

Data: 29.06.2013 (sobota)

Długość: jednodniowe (8 godzin)

Miejsce: Warszawa - Warsaw Conference Center kliknij po szczegóły

Cena: 150 zł

 

Szkolenie zacznie się o 10:00, a skończy o 18:00. W połowie przewidziałem godziną przerwę obiadową. Między częścią 1 i 2 oraz 3 i 4 będzie 10 minutowa przerwa na rozprostowanie kości.

Całość będzie składała się z 4 części:


 

Część 1 -  Intensywne wprowadzenie - godzina 10:00-11:50

Poznasz podstawy świadomego śnienia. Dowiesz się, czym jest świadomy sen, a czym nie jest. Opowiem jak ja zaczynałem, zajmiemy się historią świadomych snów, korzyściami, niebezpieczeństwami, badaniami naukowymi i różnymi zjawiskami związanymi ze snem. Wyjaśnię Ci jak zapamiętywać sny, jak prawidłowo prowadzić dziennik snów i Listę Znaków. Poruszę kwestię faz i cykli snu i podpowiem jak poprawić ogólny sen. Wspomnę trochę na temat suplementów i innych wspomagaczy. Omówię jeszcze kilka innych, ważnych tematów związanych z podstawami świadomego śnienia.

 

Część 2 - Mindset zwycięzcy - godzina 12:00-13:30

Tutaj poruszę kwestię właściwej postawy mentalnej. Zajmiemy się motywacją, wytrwałością, wyznaczaniem celów i nawykami. Dowiesz się jak sobie radzić z porażką, jak pokonać własne ograniczenia i jak zmienić blokujące Cię przekonania. Ta część sprawi, że zaczniesz myśleć jak zwycięzca. Musisz mieć silne fundamenty, jeśli chcesz mieć codziennie świadome sny. Tutaj zajmiemy się tymi fundamentami. To niezbędna część szkolenia.

Przerwa obiadowa - godzina 13:30-14:30

Czas wolny, w którym można udać się na obiad.

 

Część 3 - Skuteczne techniki - godzina 14:30-16:00


W tej części zajmiemy się omówieniem wszystkich najskuteczniejszych technik na wywołanie świadomych snów. Powiem Ci co działa, a co nie. Zaczniemy od testów rzeczywistości, przejdziemy przez inne metody, a skończymy na technice WILD. Ogromna ilość wiedzy, wsparta dodatkowo wiadomościami na temat snu polifazowego. Po takiej dawce informacji i wskazówek bez trudu znajdziesz idealną technikę dla siebie.

 

Część 4 - Eksploracja snu - godzina 16:10-18:00

Tutaj omówię wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z tym, co możesz robić we śnie. Powiem Ci jak poprawić kontrolę nad snem, jak władać senną rzeczywistością i jak najlepiej wykorzystać świadomy sen. Między innymi nauczysz się pokonywać koszmary, poznasz siłę snów proroczych i zaczniesz czerpać większą radość ze snów. Przedstawię także metody na przedłużenie świadomego snu i techniki jak mieć kilka świadomych snów jednej nocy.

 

To wszystko to tylko namiastka tego, co będzie na szkoleniu. Po każdej części będą dodatkowe ćwiczenia, które będziemy wykonywali na bieżąco. Omówię jeszcze wiele innych istotnych spraw i kwestii związanych ze świadomym śnieniem, ale to już będzie niespodzianka.


Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli po szkoleniu będziesz uważał, że nie było ono warte swojej ceny, podejdź do mnie po zakończeniu i powiedz mi, że nic z niego nie wyciągnąłeś - a zwrócę Ci od razu całą kwotę.

Jak widzisz, nie musisz decydować teraz czy warto, możesz to zrobić dopiero po szkoleniu.

Choć jestem pewien, że na 100% będziesz zadowolony.


Co zyskasz na szkoleniu?


Jeśli zastanawiasz się czy przyjechać na szkolenie Geniusz Świadomego Śnienia, to powiem tylko jedno: WARTO! • Opanujesz niezbędne podstawy, aby zacząć świadome śnić
 • Poznasz najskuteczniejsze sposoby na wywoływanie świadomych snów
 • Dowiesz się jak myśleć, aby mieć codziennie świadome sny
 • Pozbędziesz się swoich ograniczeń i blokujących przekonań
 • Poznasz historię świadomych snów
 • Poznasz wyniki najnowszych badań naukowych
 • Nauczysz się zapamiętywać sny
 • Nauczysz się poprawnie prowadzić dziennik snów i Listę Znaków
 • Nauczysz się jak lepiej wykonywać testy rzeczywistości
 • Unikniesz wielu miesięcy, a być może lat popełniania błędów
 • Poprawisz jakość normalnego snu
 • Nauczysz się jak szybciej zasypiać
 • Zdobędziesz wiedzę na temat wspomagaczy snów
 • Poszerzysz swoją ogólną świadomość
 • Wykorzystasz swój ukryty potencjał
 • Nauczysz się czerapać inspirację ze snów
 • Nauczysz się jak rozwiązywać problemy we śnie
 • Poprawisz kontrolę nad snem (Technika Władcy Snu)
 • Poznasz wiele technik jak wydłużyć świadomy sen
 • Dowiesz jak mieć kilka świadomych snów jednej nocy
 • Nauczysz się śnić na wybrany temat
 • Uzyskasz dostęp do swojej podświadomości
 • Poznasz skuteczność snów proroczych
 • Dowiesz się czym jest OBE i inne zjawiska
 • Poznasz najnowsze techniki na uzyskanie świadomego snu
 • Poznasz zalety snu polifazowego
 • Poznasz moje osobiste doświadczenia i przemyślenia
 • Wchłoniesz esencję świadome śnienia, tylko sprawdzone informacje
 • Otrzymasz kompletne przygotowanie od A do Z i wiele innych korzyści

A jeśli to Cię nie przekonuje, wspomnę jeszcze, że:

 • Będziesz wykonywał ćwiczenia podczas szkolenia, które natychmiast poprawią Twoje umiejętności świadomego śnienia
 • Przekażę Ci energię, która popchnie Cię do działania
 • Pomogę Ci wybrać technikę, która będzie dla Ciebie najlepsza
 • Będziesz mógł spotkać się ze mną na żywo i zadawać mi nurtujące Cię pytania
 • Spędzisz czas w niesamowitej atmosferze nastawionej na naukę przez zabawę
 • Spotkasz się z innymi miłośnikami świadomego śnienia
 • Przeżyjesz niezapomnianą przygodę

I co najważniejsze:

 • Będziesz miał dużo więcej świadomych snów!


Jeśli tak samo jak ja uwielbiasz się rozwijać i stawaćsię coraz lepszym - zapisz się już teraz!


1. Kliknij w przycisk  "Zarezerwuj miejsce"

2. Wypełnij formularz uczestnictwa w szkoleniu

3. Opłać swoje miejsce

4. Odbierz maila potwierdzającego opłacenie rezerwacji

5. Poczekaj i na tydzień przed terminem odbierz maila ze szczegółową informacją o miejscu szkolenia

6. To wszystko - widzimy się na szkoleniu!
Zarezerwuj Swoje Miejsce Już Teraz!Szkolenie 'Geniusz Świadomego Śnienia'

29 czerwca 2013 - Warszawa

Ilość miejsc ograniczona - nie czekaj aż się skończą

Kliknij teraz w przycisk poniżej, aby przejść do formularza zamówienia:

1 miejsce - 150 zł

Jesteś chroniony gwarancją zwrotu pieniędzy.


Pytania i Odpowiedzi

 

PYTANIE: Czy szkolenie jest tylko dla początkujących?

ODPOWIEDŹ: Nie, będę mówił także o zaawansowanych technikach. Nawet jeśli uważasz, że wiesz wystarczająco, ale Twoje świadome sny są nieregularne lub nie masz ich wcale - powinieneś tam być. Doświadczeni oneironauci, też znajdą coś dla siebie.

 

PYTANIE: Czy na szkolenie mogą przyjść tylko osoby pełnoletnie?

ODPOWIEDŹ: Nie, nie trzeba być pełnoletnim, aby uczestniczyć w szkoleniu.

 

PYTANIE: Czy obiad jest w cenie?

ODPOWIEDŹ: Nie, wyżywienie jest we własnym zakresie. Na obiad będzie można się wybrać podczas godzinnej przerwy w połowie szkolenia. Tuż obok miejsca szkolenia znajduje się centrum handlowe Wola Park, gdzie będzie można znaleźć lokale gastronomiczne i restauracje.

 

Masz dodatkowe pytania?

Przejdź do działu kontakt i napisz do mnie. Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

Dlaczego musisz tam być?

Dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć

Poznasz wszelkie techniki i informacje, które są niezbędne dla każdego, kto chce śnić świadomie oraz unikniesz masy błędów, które popełniają początkujący.

Zmienisz swój MINDSET

Jednym z głównych celów szkolenia, oprócz poznania technik, jest zmiana Twoich przekonań i usunięcie wewnętrznych blokad. Gdy tego dokonasz Twoja szansa na świadome sny wzrośnie nawet kilkukrotnie.

Zyskasz motywację

Po całym dniu szkolenia będziesz chodził jak nakręcony i będziesz zmotywowany do osiągnięcia świadomych snów jak nigdy dotąd.

Spotkasz się z innymi podobnymi ludzmi

Będziesz mógł wreszcie spotkać z innymi osobami, które interesują się tym co Ty. W końcu nasza społeczność będzie mogła się poznać na żywo.

Poczujesz niesamowitą energię

To jest możliwe tylko na żywo. Nie poczujesz tej niesamowitej energii siedząc w domu przed komputerem. Będzie wspaniale.

Będziesz śnił świadomie

Po 8 godzinach szkolenia Twoja podświadomość (i świadomość) będzie tak przesiąknięta informacjami na temat świadomego śnienia, że szansa na świadomy sen zwiększy się wielokrotnie.

Do tego poznasz wszelkie potrzebne techniki.